Jump to content
Nomercy

Tactic Force Ne Zaman çıkacak?

Önerilen İletiler

Tactic-Force-Background1.jpg

Uzun zamandır çalışmaların devam ettiği ve geliştirilen Türk yapımı oyun Tactic Force’yi bu makalemizde ele alacağız. HES Games tarafından geliştirilen oyun MMOFPS sınıfında yer alıyor. Beta kayıtlarının geçtiğimiz günlerde açılması ve binlerce kişi arasından seçilen seçkin oyuncularla başlanan testlerde yakın zamanda oyun severlerle buluşması bekleniyor.

Tamamen ücretsiz olarak piyasaya çıkacak olan Tactic Force Free to Play ( F2P) olarak oyun severlerin beğenisine sunulacak.  Tactic Force ekibi tarafından yapılan açıklamalara göre oyunun 3-4 Gb boyutunda olacağı öne çıkan haberler arasında.

Yerli sermaye ile geliştirilen Tactic Force’nin e-Spor alanında yer alacağı merak edilen sorular arsında yer alıyor. HES Games ekibi bu konu ile alakalı yaptığı açıklamada ilerleyen zamanlarda e-Spor alanında bir lig kurulacağını belirtiyor.

Ülkemizde e-Spor arenasında görmekten gurur duyacağımız Tactic Force’de askerliğini yapmış olan arkadaşlarında yakından bildiği G3 Piyade tüfeği bile yer alacak.

Ülkemizde yer alan önemli tarihi mekanların haritalaştırıldığı oyunda “Peri Bacaları“, “Kervansaray“, “Yerebatan Sarnıcı” gibi bir çok önemli mekan haritalaştırılmış durumda. Bunun yanı sıra yerli üretim olan ve ülkemiz tarafından geliştirilen BORA 12  keskin nişancı tüfeği, KNT–76  ve MPT 76 gibi milli silahlarda yer alacak.

Yakın bir zamanda oyuncularla buluşacak olan Tactic Force umarız oyunculara beklenen ve istenen oyun deneyimini sunar.

Kapalı betadan sonra Açık beta olarak paylaşılacak olan Tactic Force un kendi sitesinde paylaştığı bilgiye bakılırsa çok yakında olduğu görebilirsiniz.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2018 - 2019 OyunMekanı.Net Tüm hakları saklıdır.


Forum'da açılan konulardan ve içeriklerden söz konusu içeriği giren kullanıcı sorumludur, OyunMekanı.Net Yönetimi doğabilecek sıkıntılardan sorumluluk kabul etmez.
×