Jump to content
tosunnn

Heat Roleplay | Yazı Tabanlı | Gta V | Rage:mp

Önerilen İletiler

HEATRP8.png

Merhabalar!

Heat Roleplay, düşünce temelleri 2019 senesinde atılmış, GTA V oyunu üzerinde RAGE:MP istemcisini kullanan yazı tabanlı bir roleplay sunucusudur. Çeşitli rol mecralarında bulunmuş tecrübeli kişilerden oluşan sunucu yönetimi ile kullanıcılara eşsiz bir rol deneyimi sunmayı amaçlar.
Modern ve rol destekleyici politikalarımız ile oyuncularımıza çoğu sunucularda rast geldiğimiz basmakalıp dayatılmış kurallar yerine daha özgürlükçü kural ve oyuncu dostu politikalarımızı sizlere sunuyoruz. Sunucu politikalarımız dahilinde bir sunucuda yapılabilecek en üst seviyedeki gerçekçilik hissini vermeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda attığımız adımlara  küçük de olsa örnek vermemiz gerekirse oyun içi (IG) devlet kurumlarının ve bazı onaylı oluşumların kendilere özel websitelerinden bahsedebiliriz. Bu siteler üzerinde ne mi yapabilirsiniz? Los Santos Şehir Meclisi’nin aldığı yeni kararları okuyabilir, LSPD’ye online ihbarda bulunabilir, LSFD sitesinden işyerinizin denetimi için online randevu alabilir, Weazel News üzerinde şehirde gerçekleşen her olaydan haberdar olabilir sıkı bir şekilde oyun içi tutulan LifeInvader’a (sosyal medya) kayıt olup takipçi sayınızı dert ettiğiniz sosyal medya hesaplarınıza bir tane daha ekleyebilir ve burada bahsedemediğimiz bir çok şeyi daha yapabilirsiniz.

LSPD: https://lspd.heat-rp.com/
LSFD: https://lsfd.heat-rp.com/
LSSD: https://lssd.heat-rp.com/
GOV: https://gov.heat-rp.com/
Weazel News: https://news.heat-rp.com/
LifeInvader: https://social.heat-rp.com/ 

Gelişim süreci hala devam eden sunucumuz hakkında detaylı bilgi ve güncel haberleri almak, topluluk içerisinde yer edinmek için sizi Discord sunucumuza katılabilir, Forum adresimizden hesabınızı oluşturup sunucuda yerinizi alabilirsiniz. Heat Roleplay hakkındaki gerekli
bağlantılar
aşağıda yer alıyor. 

Website: https://heat-rp.com/
Forum: https://forum.heat-rp.com/
Discord: https://heat-rp.com/discord

Sinematik Fragman: https://www.youtube.com/watch?v=mFCKtuHHSX0

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2018 - 2019 OyunMekanı.Net Tüm hakları saklıdır.


Forum'da açılan konulardan ve içeriklerden söz konusu içeriği giren kullanıcı sorumludur, OyunMekanı.Net Yönetimi doğabilecek sıkıntılardan sorumluluk kabul etmez.
×