Jump to content

Foruma Yetkili Alımı Yapılmaktadır.Başvuru Sekmesinden Açık Pozisyonlar İçin Başvuru Yapabilirsiniz.

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

 1. Daha eskiler
 2. Nomercy

  Company Of Heroes 2

  Normal Fiyat: - TL İndirimli Fiyat: Ücretsiz Son Tarih: 10 Aralık Link: store.steampowered.com/app/231430/
 3. Nomercy

  Day Of infamy

  Daha önce Insurgency ile oyuncuların karşısına çıkan ve 12 Aralık’ta Insurgency: Sandstorm’u çıkarmaya hazırlanan New World Interactive’in bir diğer savaş oyunu. Piyasadaki benzerlerinden çok daha zor ve gerçekçi bir oynanış sunan Day of Infamy, İkinci Dünya Savaşı dönemini konu alan bir içeriğe sahip. Oyunda hem yapay zekaya, hem de diğer oyunculara karşı savaşabileceğimiz modlar yer alıyor. Normal Fiyat: 25,00 TL İndirimli Fiyat: 7,50 TL Son Tarih: 12 Aralık Steam Notu: 84 Link: store.steampowered.com/app/447820/
 4. Nomercy

  Super Blood Hockey

  Yıllardır buz hokeyi hayranları EA Sports’un NHL serisini takip etseler de alternatif yapımlar geliştirilmiyor değil. Bunlardan biri de geçen yıl çıkış yapan ve nostaljik yapıdaki Super Blood Hockey. Gerçekçilikten ziyade “arcade” oynanışı temel alan oyunda takımımızı istediğimiz gibi özelleştirip sahaya çıkararak kana kan bir mücadele veriyor, maç boyunca kan ile buzun buluşmasına tanık oluyoruz. Normal Fiyat: 15,00 TL İndirimli Fiyat: 9,00 TL Son Tarih: 10 Aralık Steam Notu: 90 Link: store.steampowered.com/app/532190/
 5. Nomercy

  Pillars Of Eternity

  Bugüne kadar geliştirdiği Fallout: New Vegas ve South Park: The Stick of Truth gibi RPG oyunlarıyla oyuncuların beğenisini kazanan Obsidian Entertainment, bu yılın Mayıs ayında çıkan ikinci oyuna indirim yapmasa da mutlaka oynanması gereken ilk oyuna güzel bir indirim geldi. İzometrik kamera açısı ile oynanan ve altı farklı ırktan karakteri kontrol edebildiğimiz oyun oldukça zengin bir dünyaya sahip. Normal Fiyat: 49,00 TL İndirimli Fiyat: 29,40 TL Son Tarih: 10 Aralık Steam Notu: 84 Link: store.steampowered.com/app/291650/
 6. Foruma Yetkili Alımı Yapılmaktadır.Başvuru Sekmesinden Açık Pozisyonlar İçin Başvuru Yapabilirsiniz.

 7. Nomercy

  Uzmanlık Yetkisi İçin Başvur

  Kişi Sayısı: 5

  Başvuran Sayısı: 0

  Yetkili Olarak Alınacak Kişide Aranan Şartlar: 1. Minimum 16 yaşında olmak ve yaşından küçük veya büyük davranmamak. 2. Türkçeyi iyi kullanmak. Yazım yanlışı ve anlatım bozukluklarını mümkün olduğunca az yapmak. (Düzgün Türkçe ile yazılmamış başvurular dikkate alınmadan reddedilecektir. Lütfen tüm kelimelerin baş harfini büyük yazma gibi genel hataları yapmamaya özen gösteriniz) 3. Başkalarının fikirlerine karşı açık görüşlü olmak. 4. Uyumlu bir kişiliğe sahip olmak. 5. Sakin birisi olmak. Forum kullanıcıları ile bir sorun yaşasa bile sakinliğini ve ciddiyetini koruyabilmek. 6. Kendinden üst yetkililerin fikirlerine saygı duymak. 7. Bu pozisyona başvurabilmek için Yeni Üye veya Üye Yetkisinde olmanız gerekmektedir. Tüm şartları okumuş ve anlamış olmak. Şartları okuyup anlamadıysanız başvuru yapmayınız.
 8. Nomercy

  Yetkili Alımları Hakkında

  Foruma Yetkili Alımı Yapılmaktadır.Yetkili Başvuruları İçin Başvuru Sekmesine Tıklayarak Açık Pozisyonları Görebilirsiniz. Yetkili Olarak Alınacak Kişide Aranan Genel Şartlar: 1. Minimum 16 yaşında olmak ve yaşından küçük veya büyük davranmamak. 2. Türkçeyi iyi kullanmak. Yazım yanlışı ve anlatım bozukluklarını mümkün olduğunca az yapmak. (Düzgün Türkçe ile yazılmamış başvurular dikkate alınmadan reddedilecektir. Lütfen tüm kelimelerin baş harfini büyük yazma gibi genel hataları yapmamaya özen gösteriniz) 3. Başkalarının fikirlerine karşı açık görüşlü olmak. 4. Uyumlu bir kişiliğe sahip olmak. 5. Sakin birisi olmak. Forum kullanıcıları ile bir sorun yaşasa bile sakinliğini ve ciddiyetini koruyabilmek. 6. Kendinden üst yetkililerin fikirlerine saygı duymak. Tüm şartları okumuş ve anlamış olmak. Şartları okuyup anlamadıysanız başvuru yapmayınız. Uzman: Ziyaretçiler Hariç,Üye ve Yeni Üyeler Başvurabilir. Başkan: Uzman Yetkisine Sahip Kullanıcılar Başvurabilir. Müdür: Başkan Yetkisine Sahip Kullanıcılar Başvurabilir. Yönetici: Müdür Yetkisine Sahip Kullanıcılar Başvurabilir.Şu an İçin Yönetici Alımı Yoktur.
 9. Nomercy

  Başkanlık Yetkisi İçin Başvur

  Kişi Sayısı: 5

  Başvuran Sayısı: 0

  Yetkili Olarak Alınacak Kişide Aranan Şartlar: 1. Minimum 16 yaşında olmak ve yaşından küçük veya büyük davranmamak. 2. Türkçeyi iyi kullanmak. Yazım yanlışı ve anlatım bozukluklarını mümkün olduğunca az yapmak. (Düzgün Türkçe ile yazılmamış başvurular dikkate alınmadan reddedilecektir. Lütfen tüm kelimelerin baş harfini büyük yazma gibi genel hataları yapmamaya özen gösteriniz) 3. Başkalarının fikirlerine karşı açık görüşlü olmak. 4. Uyumlu bir kişiliğe sahip olmak. 5. Sakin birisi olmak. Forum kullanıcıları ile bir sorun yaşasa bile sakinliğini ve ciddiyetini koruyabilmek. 6. Kendinden üst yetkililerin fikirlerine saygı duymak. 7. Bu pozisyona başvurabilmek için Uzmanlık Yetkisinde olmanız gerekmektedir. Tüm şartları okumuş ve anlamış olmak. Şartları okuyup anlamadıysanız başvuru yapmayınız.
 10. Nomercy

  Müdürlük Yetkisi İçin Başvur

  Kişi Sayısı: 5

  Başvuran Sayısı: 0

  Yetkili Olarak Alınacak Kişide Aranan Şartlar: 1. Minimum 16 yaşında olmak ve yaşından küçük veya büyük davranmamak. 2. Türkçeyi iyi kullanmak. Yazım yanlışı ve anlatım bozukluklarını mümkün olduğunca az yapmak. (Düzgün Türkçe ile yazılmamış başvurular dikkate alınmadan reddedilecektir. Lütfen tüm kelimelerin baş harfini büyük yazma gibi genel hataları yapmamaya özen gösteriniz) 3. Başkalarının fikirlerine karşı açık görüşlü olmak. 4. Uyumlu bir kişiliğe sahip olmak. 5. Sakin birisi olmak. Forum kullanıcıları ile bir sorun yaşasa bile sakinliğini ve ciddiyetini koruyabilmek. 6. Kendinden üst yetkililerin fikirlerine saygı duymak. 7. Bu pozisyona başvurabilmek için Başkanlık Yetkisinde olmanız gerekmektedir. Tüm şartları okumuş ve anlamış olmak. Şartları okuyup anlamadıysanız başvuru yapmayınız.
 11. CS GO hayranlarına müjde! Artık CS GO ücretsiz.Geçtiğimiz saatlerde yaşanılan gelişme ile birlikte milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan Counter Strike: Global Offensive için yayınlanan güncelleme ile birlikte efsanevi oyuna Battle Royale modu geldi. Yaşanılan bu gelişme ile ayrıca CS GO ücretsiz hale getirildi! Yayınlanan 850 MB’lık Danger Zone güncellemesi ile birlikte efsanevi oyuna Battle Royale oyunu getiren Valve, PUBG ve Fortnite’a rakip oldu. Tüm bu gelişmelerin ardından ise çok konuşulacak bir hamleye imza atan Valve ayrıca CS GO’yu ücretsiz hale getirdi. Yapılan açıklama ile birlikte ise daha önceden oyunu satan alan oyuncuların "Commemorative Loyalty Badge" adı verilen bir rozete sahip olacakları da müjdelendi. Bu rozete sahip olan kullanıcılar ise "seçkin eşleştirmeler" adı altında Battle Royale modunda birbirleri ile rahatlıkla eşleşebilecekler. Milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan oyuna yeni bir soluk getiren yapımcı firma, adından oldukça söz ettirecek. 850 MB boyundaki güncelleme ile birlikte oyunu tamamen ücretsiz hale getiren Valve, yeni Battle Royale haritası olan "Blacksite" haritasında toplamda 18 oyuncu mücadele edeceğini açıkladı. 18 kişinin hayatta kalma mücadelesine tanık olacağımız Danger Zone güncellemesi ile oyuncuları oldukça heyecanlı dakikalar bekliyor. Söz konusu mod hakkında detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Not: Oyuna daha önceden sahip olan kullanıcılar oyunun Prime sürümüne otomatik olarak sahip olabilecekler. Bunun haricinde ise oyunu ücretsiz indiren kullanıcılar ise rekabetçi eşleşmelerine katılabileceği Prime sürümü için 77,5 TL gibi bir ücret ödemesi gerekiyor. Steam satın alma linki:
 12. Nomercy

  Yarışma Önerileri

  Yarışma önerilerinizi bu başlık altında dile getirebilirsiniz.
 13. Nomercy

  Gereksiz İletiler

  Gereksiz İletiler Bu Başlık Altında Toplanacaktır
 1. Daha fazla aktivite göster
Copyright © 2018 OyunMekanı.Net Tüm hakları saklıdır.


Forum'da açılan konulardan ve içeriklerden söz konusu içeriği giren kullanıcı sorumludur, OyunMekanı.Net Yönetimi doğabilecek sıkıntılardan sorumluluk kabul etmez.
×

Önemli Bilgilendirme